2015 Maine High School Schedules

 

Class A West

Sept Sept Sept Sept Oct Oct Oct Oct
Bonny Eagle   Bidd  So. Port  Sanford  Scarb  Noble  Massab  TA  Wind
Biddeford  BE  Massab  Noble  Lew  Scarb  Sanford  So. Port  TA
Massabesic  Noble  Bidd  So. Port  Deering  TA  BE  Scarb  Sanford
Noble  Massab  TA  Bidd  So. Port  BE  EL  Sanford  Scarb
Sanford  Scarb  Ox Hills  BE  TA  So. Port  Bidd  Noble  Massab
Scarborough  Sanford  Bangor  TA  BE  Bidd  So. Port  Massab  Noble
So. Portland  TA  BE  Massab  Noble  Sanford  Scarb  Bidd  Port
Thornton Acad.  So. Port  Noble  Scarb  Sanford  Massab  Chev  BE  Bidd
 Home Games In Bold

 

Class A East

Sept Sept Sept Sept  Oct  Oct  Oct Oct  Nov
Bangor  EL  Scarb  Deering  Port  Wind  Lew  Chev  Ox Hills
Cheverus  Port  Lew  Ox Hills  Wind  EL  TA  Bangor  Deering
Deering  Wind  Port  Bangor  Massab  Lew  Ox Hills  EL  Chev
Edward Little  Bangor  Wind  Port  Ox Hills  Chev  Noble  Deering  Lew  QTR
Lewiston  Ox Hills  Chev  Wind  Bidd  Deering  Bangor  Port  EL  FINALS
Oxford Hills  Lew  Sanford  Chev  EL  Port  Deering  Wind  Bangor
Portland  Chev  Deering  EL  Bangor  Ox Hills  Wind  Lew  So. Port
Windham  Deering  EL  Lew  Chev  Bangor  Port  Ox Hills  BE
 Home Games In Bold

 

Class B West

Sept  Sept  Sept  Sept  Oct  Oct  Oct  Oct
Falmouth  Gorham  Morse  York  Oceanside  Westbrook  Fryeburg  Mt. Ararat  Greely
Fryeburg Aca.  Kennebunk  Greely  Mt. Ararat  Morse  Oceanside  Falmouth  York  Gorham
Gorham  Falmouth  Hampden  Greely  Mt. Ararat  Morse  Marshwood  Oceanside  Fryeburg
Greely  Marshwood  Fryeburg  Gorham  Westbrook  Kennebunk  York  Cony  Falmouth
Kennebunk  Fryeburg  York  Oceanside  Marshwood  Greely  Morse  Westbrook  Brunswick
Marshwood  Greely  Oceanside  Westbrook  Kennebunk  Messalonsk  Gorham  Morse  York
Morse  Oceanside  Falmouth  Gardiner  Fryeburg  Gorham  Kennebunk  Marshwood  Mt. Ararat
Mount Ararat  Skowhegan  Westbrook  Fryeburg  Gorham  York  Oceanside  Falmouth  Morse
Oceanside  Morse  Marshwood  Kennebunk  Falmouth  Fryeburg  Mt. Ararat  Gorham  Westbrook
Westbrook  York  Mt. Ararat  Marshwood  Greely  Falmouth  Lawrence  Kennebunk  Oceanside
York  Westbrook  Kennebunk  Falmouth  Mt. Blue  Mt. Ararat  Greely  Fryeburg  Marshwood
Home Games In Bold 

 

Class B East

 Sept  Sept  Sept  Sept  Oct  Oct  Oct  Oct
Brewer
Brunswick
Cony
Gardiner
Hampden
Lawrence
Messalonskee
Mount Blue
Skowhegan
 Home Games In Bold

 

 

Class C West

 Sept  Sept  Sept  Sept  Oct  Oct  Oct  Oct
Cape Elizabeth  Leavitt  Poland  Wells  Spr Mnt  Freeport  Yarm  GNG  Mnt Valley
Freeport  Spr Mnt  GNG  Poland  Wells  Cape E  Lake Reg  Mnt Valley  Yarm
Gray/NG  Yarm  Freeport  Leavitt  Lake Reg  Mnt Valley  Spr Mnt  Cape E  Poland
Lake Region  Poland  Mnt Valley  Yarm  GNG  Leavitt  Freeport  Spr Mnt  Wells
Leavitt  Cape E  Yarm  GNG  Poland  Lake Reg  Mnt Valley  Wells  Spr Mnt
Mnt. Valley  Wells  Lake Reg  Spr Mnt  Yarm  GNG  Leavitt  Freeport  Cape E
Poland  Lake Reg  Cape E  Freeport  Leavitt  Spr Mnt  Wells  Yarm  GNG
Spruce Mnt.  Freeport  Wells  Mnt Valley  Cape E  Poland  GNG  Lake Reg  Leavitt
Wells  Mnt Valley  Spr Mnt  Cape E  Freeport  Yarm  Poland  Leavitt  Lake Reg
Yarmouth  GNG  Leavitt  Lake Reg  Mnt Valley  Wells  Cape E  Poland  Freeport
 Home Games In Bold

Class C East

 Sept  Sept  Sept  Sept  Oct  Oct  Oct  Oct
Belfast  Winslow  Madison  Foxcroft  MDI  Hermon  Old Town  Nokomis  Camden
Camden Hills  Waterville  Winslow  Hermon  Foxcroft  Old Town  Nokomis  Madison  Belfast
Foxcroft Acad.  Hermon  Old Town  Belfast  Camden  Waterville  MDI  Winslow  Nokomis
Hermon  Foxcroft  MDI  Camden  Waterville  Belfast  Winslow  Old Town  Madison
Madison/Carrabec  MDI  Belfast  Nokomis  Old Town  Winslow  Waterville  Camden  Hermon
MDI  Madison  Hermon  Winslow  Belfast  Nokomis  Foxcroft  Waterville  Old Town
Nokomis  Old Town  Waterville  Madison  Winslow  MDI  Camden  Belfast  Foxcroft
Old Town  Nokomis  Foxcroft  Waterville  Madison  Camden  Belfast  Hermon  MDI
Waterville  Camden  Nokomis  Old Town  Hermon  Foxcroft  Madison  MDI  Winslow
Winslow  Belfast  Camden  MDI  Nokomis  Madison  Hermon  Foxcroft  Waterville
 Home Games In Bold

Class D East

Sept Sept Sept Sept Oct Oct Oct Oct
Bucksport  Dexter  Ellsworth  WA  Stearns  Orono  John Bapst  MCI  MA
Dexter  Bucksport  John Bapst  Stearns  WA  Mt. View  Orono  MA  MCI
Ellsworth/Sumner  John Bapst  Bucksport  MCI  Orono  MA  Mt. View  WA  Stearns
John Bapst  Ellsworth  Dexter  Mt. View  MA  MCI  Bucksport  Stearns  Orono
Mattanawcook   WA  Mt. View  Orono  John Bapst  Ellsworth  Stearns  Dexter  Bucksport
MCI  Orono  Stearns  Ellsworth  Mt. View  John Bapst  WA  Bucksport  Dexter
Mount View  Stearns  MA  John Bapst  MCI  Dexter  Ellsworth  Orono  WA
Orono  MCI  WA  MA  Ellsworth  Bucksport  Dexter  Mt. View  John Bapst
Stearns  Mt. View  MCI  Dexter  Bucksport  WA  MA  John Bapst  Ellsworth
Washington Acad.  MA  Orono  Bucksport  Dexter  Stearns  MCI  Ellsworth  Mt. View
 Home Games In Bold

 

Class D West

Sept Sept Sept Sept Oct Oct Oct Oct
Boothbay
Dirigo
Lisbon
Maranacook
Oak Hill
Old Orchard Beach
Sacopee Valley
Telstar
Traip
Winthrop/Monmouth
 Home Games In Bold